De Utrechtse Lacrossevereniging

FacebookInstagram Sponsorkliks
  • Nieuws
  • Lacrosse
  • Teams
    • Heren
      • Heren 1
      • Heren 2
    • Dames
      • Dames 1
      • Dames 2
      • Dames 3
  • Commissies
  • Jeugd
  • Clinics
  • Lid worden?
    • Keertje meetrainen?
    • Lacrosse Introductie Periode
    • Inschrijven
  • FAQ
  • Contact
  • Webshop

Wedstrijdverslag Dames 1 – Wageningen 1

Na twee sterke wedstrijden waarin Domstad Devils Dames 1 maar liefst 44 goals heeft gemaakt en geen tegengoals heeft geïncasseerd, was het afgelopen zondag tijd om het op te nemen tegen de nummer vier van vorig seizoen: Wageningen Warriors. Dit team is erg gegroeid het afgelopen jaar en zou wellicht voor de eerste tegendoelpunten kunnen zorgen.

De thuisspelende Warriors hadden groots uitgepakt qua fans en stonden hierdoor bij aanvang van de wedstrijd op een mentale voorsprong. Echter had Utrecht hier geen boodschap aan en maakte Coosje snel het eerste goal. Hoewel de bal redelijk vaak aan de verdedigende kant van Utrecht te vinden was, domineerde Utrecht het spel. Na 25 minuten spelen waren er twaalf goals gemaakt door maar liefst zeven verschillende meiden.

Het eerste tegengoal van het seizoen kwam een paar minuten voor rust. Het schot van nummer 21 van Wagingen veranderde van richting en vloog over de rechterschouder van Hedwig achter in het net. Het tweede tegendoelpunt kwam vrij snel er achteraan. Door een ongelukkig moment van de mvp van de vorige wedstrijd belandde de bal voor goal en werd deze netjes afgemaakt door een speelster van Wageningen.

Na rust herpakte Utrecht zich sterk van haar eerste tegengoals en maakte vijf snelle goals. Wat vooral opviel was de draw-controle aan de kant van Utrecht. Via de draw kwam de bal constant aan de aanvallende kant van Wagingen terecht, waar Mieke deze met één hand uit de lucht viste. Dit tot grote hoorbare frustratie bij de meiden van Wageningen.

Uiteindelijk heeft Utrecht met 23-4 gewonnen. De eerst volgende wedstrijd staat gepland op de laatste speeldag voor de winterstop, 26 november, tegen Keizerstad Kannibalz. Maar gelukkig speelt Heren 1 aankomende zondag tegen Amsterdam in Amersfoort. Kom dus allemaal de mannen van Domstad Devils naar de overwinning schreeuwen.

 

Agenda

Trainingen Heren 1, 2 & Dames 1
Woensdag 20.00-22.00 op Gras
Vrijdag 20.00-22.00 op Voetbal Kunstgras

Trainingen Dames 2
Maandag 20.00-22.00 op Gras
Woensdag: 20.00-22.00 op Gras

Trainingen Jeugd
Vrijdag 19.00-20.30 op Voetbal Kunstgras

Lacrosse Introductie Pakket (LIP)
Kom vanaf 7 september drie weken meetrainen op maandagen en woensdagen – geef je hier op!

Wil je een wedstrijd komen kijken?
Kijk op de website van de bond voor tijden, locaties en tegenstanders van dames en heren 1 & 2!

Volg ons op Facebook

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse

20 uren geleden

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse
Spannend! 🌟 Wat zal het lustrum thema zijn ? 👹 ... Lees meerLees minder

Video

Bekijk op Facebook
· Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on Linked In Share by Email

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse

5 dagen geleden

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse
Meld je nu aan voor de @ home lustrumactiviteiten van de Social!!👹 https://forms.gle/c29oScWoEJKovkHg6 #thisisnllax #nederlandlacrosse ... Lees meerLees minder

Photo

Bekijk op Facebook
· Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on Linked In Share by Email

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse

1 week geleden

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse
🎉 Zet het snel in je agenda!! 🎉 6 maart 20:00 - ben jij erbij ??? ... Lees meerLees minder

Photo

Bekijk op Facebook
· Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on Linked In Share by Email

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse

4 weken geleden

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse
Groundballs • HerenMaandag! En dus een nieuwe #netjebalvoordummies Dit keer legt @robertniels jullie uit hoe je een ‘groundball’ kan oppakken, oftewel een bal van de grond🌿. Vrijdag zijn we bij jullie terug! #thisisnllax #nederlandlacrosse #domstaddevils #utrecht #lacrosse #herenlacrosse #sport #lax #groundballs #lacrossehighlights ... Lees meerLees minder

Video

Bekijk op Facebook
· Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on Linked In Share by Email

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse is bij Domstad Devils - Utrecht Lacrosse.

1 maand geleden

Domstad Devils - Utrecht Lacrosse
The Cradle • VrouwenHet is vrijdag en dat betekent dat het tijd is voor de vrouwelijke variant van onze tweede video in onze ‘Lacrosse Tutorial’ mini-series! 🤩In deze video legt Lisanne je uit hoe je de bal in je stick houdt en beschermt. Of te wel “The Cradle” 🥍Elke maandag & vrijdag vindt je een nieuwe ‘Netjebal voor dummies’- aflevering op onze kanalen! @nederlandlacrosse #netjebalvoordummies #utrecht #nederlandlacrosse #lacrosse #lax #sport #growthegame #nederlandlax #lacrossegirls #veldsport #tutorial #balsport #nederlandlax ... Lees meerLees minder

Video

Bekijk op Facebook
· Deel

Share on Facebook Share on Twitter Share on Linked In Share by Email

Laatste nieuws

  • LIP inschrijvingen in volle gang, meld je nog snel aan!
  • Jeugd clinics in Overvecht Noord!
  • Introductie Deal!
  • Deze zomer 5x gratis trainen!
  • Lacrosse spelen in tijden van Corona

Zoeken…

Bestuur

Suzanne Spijkers
Voorzitter

Gijs de Bles
Vice president

Valerie de Rijk
Secretaris

Marloes Buning
Penningmeester

Lisanne van de Bovekamp
Wedstrijd secretaris

Snel contact

Overvecht-Noord sportpark
Telefoonnummer: +31637355880
E-mail: secretary@domstaddevils.nl
Adres: Manitobadreef 4, 3565 CH Utrecht



Inschrijven lidmaatschap

Is de oefentraining je goed bevallen? Schrijf je dan in via dit inschrijfformulier om lid te worden van de Domstad Devils.

Uitschrijven lidmaatschap

Om je uit te schrijven als lid van de Domstad Devils stuur je een mail naar secretary@domstaddevils.nl vóór 20 juni.

Copyright © 2021 · Domstad Devils on Genesis Framework · WordPress · Log in